portrétní focení

portrét, rodiny, těhotenské, svatební, děti

%Danaerie foto%

Jak to bude probíhat?

%Danaerie foto%

Čas focení

Čas přizpůsobujeme nejčastěji nejlepšímu světlu a to je čas zlaté hodinky – před západem slunce. Můžeme se však domluvit kdykoli – jak vám vyhovuje, vše záleží na společné domluvě.

Rodinné focení

Rodinné focení probíhá formou lifestyle u vás doma nebo formou fotoprocházky. Vybereme vhodnou lokalitu, vycházkovým tempem zdoláváme trasu a při tom zachycuji momentky a vaši rodinu v její přirozenosti. Je možné také využít ateliér v Uh. Brodě s příplatkem 250,-/h.

Těhotenské focení

Mám k zapůjčení několik těhotenských šatů, neváhejte mi napsat. Zapůjčení šatů je v ceně focení.

Make-up

Pokud budete chtít využít služeb vizážistky, doporučuji spolupráci s Andreou Vlachynskou, která vás jemně nalíčí a opečuje. Ceny od 800,-

Předání fotografií

Do dvou týdnů vám pošlu odkaz na skrytou online galerii, kde si můžete zpracované fotografie prohlížet, komukoli dlašímu poslat odkaz a odkud si také můžete fotky stáhnout. Galerii nechávám neomezeně dlouho.

Platba

Platba je možná na místě v hotovosti nebo na fakturu, kterou pošlu e-mailem.

Ceník

Najdete ZDE.

Jak se připravit na focení?

V prvé řadě být vpohodě 🙂 Pohodová a uvolněná atmosféra je při focení základní kámen úspěchu. Vyhraďte si na focení dostatek času a berte to jako výlet, zážitek.

Jaké zvolit oblečení? Oblečte se tak, abyste se cítili upraveně a pohodlně. Vyhněte se výrazným vzorům a nápisům na oblečení. Výběr oblečení se mnou můžete předem zkonzultovat.

%Danaerie foto%

galerie
portrétního focení

%Danaerie foto%

portréty

%Danaerie foto%

rodinné

%Danaerie foto%

kontakt

%Danaerie foto%