HENNA TATOO

Toužíte po dočasném ozdobení vaší kůže? Namaluji tradiční indické motivy,  moderní geometrické tvary nebo jakýkoli jiný motiv dle vašeho přání.

Hennový prášek jsou usušené a rozemleté listy keře Lawsonia inermis. Tento keř, dorůstající výšky cca 2m, se pěstuje zejména v oblastech se suchým a horkým klimatem (sever Afriky a Indie).

Podle doby sklizně je pak možné získat hennu bezbarvou či naopak velmi silně barvící. Mladé rostliny neobsahují téměř žádné, starší rostliny naopak větší množství barviva.

Kombinací usušených listů z různě starých rostlin tak lze docílit různých odstínů.

Hennu pro vás umíchám čerstvou, takže budete mít jistotu čisté henny bez chemických příměsí.

Kůže musí být zbavena mastnoty. Oblasti těla, kde se henna nejlépe uplatní jsou hřbety a dlaně rukou, paže, záda, nárt, kotník, lýtko. Nejméně henna drží na jemné kůži, například na břiše. Po zaschnutí motivu (cca 30min) je vhodné nanést krycí prodyšnou náplast, aby henna mohla na kůži působit co nejdéle (ideálně přes noc). 

Čas, po který vás bude henna zdobit se odvíjí především na péči jakou tetování věnujete. Nedoporučuje se moc máčet ve vodě a vystavovat přímému slunci, naopak pomůže pravidelné natírání pokožky mastným krémem či oleji. Tetování vydrží zpravidla týden až dva.

 

Cena se odvíjí dle velikosti a náročnosti zvoleného motivu.

Drobné motivy kolem zápěstí či kotníku od 200,- až po velké kresby na zádech 1 500,-

Zarezervujte si termín:

+420 739 558 566